AV-Connection Logo
Home icon Home Återgå varor Butiker Kundservice Affärsförsäljning
Login Logga in
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TEL. +45 7442 1078 (DAGAR 9-17) STORT URVAL OCH LÅGA PRISER SNABB LEVERANS FRÅN 39 SEK 30 DAGARS RETURRÄTT MED PRISGARANTI  
Erbjudanden, försäljning och demovaror hos AV-Connection
Produktnyheter hos AV-Connection
OMDÖMEN
VARUMÄRKEN
BILDKABLAR Drilldown arrow icon LJUDKABLAR Drilldown arrow icon ANTENN Drilldown arrow icon NÄTVERK Drilldown arrow icon USB KABEL Drilldown arrow icon DATAKABLAR Drilldown arrow icon STRÖM Drilldown arrow icon LÄNKKABLAR Drilldown arrow icon KABEL- OCH KONTAKTTILLBEHÖR Drilldown arrow icon KABEL- OCH KONTAK BRANDS Drilldown arrow icon
 

ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)

ProXtend

LC till SC Fiberoptiska kablar (OM3), låg signalförlust och hög tillförlitlighet. kompatibel med standard fiberoptisk utrustning.

 
  
Välj variant för pris och leverans
  
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 0.50 meter PX-OM3LCSC005: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 0.50 meter
99,53 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.00 meter PX-OM3LCSC010: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.00 meter
113,95 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.50 meter PX-OM3LCSC015: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.50 meter
122,60 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 2.00 meter PX-OM3LCSC020: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 2.00 meter
128,37 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 3.00 meter PX-OM3LCSC030: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 3.00 meter
137,03 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 5.00 meter PX-OM3LCSC050: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 5.00 meter
142,80 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 7.00 meter PX-OM3LCSC070: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 7.00 meter
171,65 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 10.00 meter PX-OM3LCSC100: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 10.00 meter
200,49 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 12.00 meter PX-OM3LCSC120: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 12.00 meter
214,92 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 15.00 meter PX-OM3LCSC150: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 15.00 meter
287,04 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 20.00 meter PX-OM3LCSC200: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 20.00 meter
359,16 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 25.00 meter PX-OM3LCSC250: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 25.00 meter
431,28 SEK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 30.00 meter PX-OM3LCSC300: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 30.00 meter
503,40 SEK 

Produktbeskrivning - ProXtend

ProXtend ProXtend är ett IT-tillbehörsmärke, utvecklat med och för slutanvändaren. De görs efter kundernas önskemål och behov eftersom det strävar efter att utveckla och leverera produkter därefter.

ProXtend erbjuder: A-märkes kvalitet, konkurrenskraftiga priser, utökad garanti och ett brett utbud
   

Manualer och användarhandböcker för ProXtend-produkter

Tyvärr, eftersom tillverkarna inte gör manualer eller guider på alla språk, kan vi inte garantera att en lokal språkmanual ingår för artikeln.
- Om du är osäker på en manual tillgänglig på önskat språk, kontakta oss bara så gör vi vad vi kan för att hjälpa till.

 
4smarts Allente Apple Atlona AV-advance Brennenstuhl Cablecon Clicktronic DeLOCK
Designerstik D-Link ifi Audio Inakustik InLine INOGENI Lindy LK Macab
Maximum Neutrik Norlys TV One For All Radial Real Cable Skross Strong SUPRA
Televes Triax Vivolink Wago  
SE ALLA VARUMÄRKEN HOS AV-CONNECTION
KUNDSERVICE
• Om AV-Connection.se
• Kundreferenser
• Handelsbetingelser
• Retur och klagomål
INFORMATION
• Bestilling
• Shipping / leverans
• Betalning
• Prismatchning
• Produktegenskaper
HÄNDELSER
• Produktnyheter
• Erbjudande och Outlet
• Black Friday / Black Week
• Nyhetsbrev
BUTIKKER
• Danmark, Odense
• Danmark, Sønderborg
• Webshop
• Installation
Prenumerera på nyhetsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLA PRISER VISAS INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  Org. nr: DK27907547  •  Kærvej 71–73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tel. +45 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
©Copyright AV-Connection A/S. Alla bilder och texter på webbplatsen är upphovsrättsskyddade och all kopiering utan särskilt tillstånd är förbjuden. Kopiering och fotografering av webbplatsen i försäljningssyfte är förbjudet enligt upphovsrättslagen § 1 och 2. Den som bryter mot detta kommer att avkrävas ersättning och åtalas enligt § 38.
arrow_upward shopping_basket