AV-Connection Logo
Home icon Home Återgå varor Butiker Kundservice Affärsförsäljning
Login Logga in
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TEL. +45 7442 1078 (DAGAR 9-17) STORT URVAL OCH LÅGA PRISER SNABB LEVERANS FRÅN 39 SEK 30 DAGARS RETURRÄTT MED PRISGARANTI  

Outlet
Returprodukter
Demoprodukter

PRODUKTNYHETER

Se alla produktnyheter
Strømforsyning adapter til USB-C, 65W
Nätadapter för USB-C, 65W
Från 279,58 SEK
SVS SoundPath balanced audio cable (1x XLR male - female), red
SVS SoundPath Balanced XLR-ljudkabel - Röd
Från 490,31 SEK
Audiovector QR7 floor standing speaker, black
Audiovector QR 7 golvhögtalare
Från 29.782,48 SEK
Harman Kardon Citation Multibeam 1100, black
Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 soundbar
Från 9.551,92 SEK
Lenco L-3808 turntable - Black
Lenco L-3808 skivspelare
Från 2.485,27 SEK
Højkvalitets Scart kabel
Scartkabel av hög kvalitet
Från 110,99 SEK
DeLOCK USB 2.0 multi kort-læser
DeLOCK USB 2.0 multikortläsare
Från 139,09 SEK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-ST)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-ST)
Från 96,94 SEK
SVS SoundPath balanced audio cable pair (2x XLR male - female)
SVS SoundPath stereo balanserad ljudkabelsats
Från 911,78 SEK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (SC-SC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (SC-SC)
Från 96,94 SEK
SVS SoundPath Toslink Optical Cable
SVS SoundPath Toslink optisk kabel
Från 391,97 SEK
SUPRA Sword ISL RCA
SUPRA Sword ISL, stereo analog-kabelset
Från 4.213,30 SEK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC)
Från 96,94 SEK
SUPRA Sword ISL XLR
SUPRA Sword XLR balanserat ljudkabelset
Från 4.634,77 SEK
DeLOCK USB 3.2 Gen 1 forlænger/ booster kabel
DeLOCK USB 3.2 Gen 1
Från 209,33 SEK
SVS SoundPath balanced audio cable (1x XLR male - female), white
SVS SoundPath Balanced XLR-ljudkabel - Vit
Från 490,31 SEK
Scart kabel med lige stik
Scartkabel av hög kvalitet med raka kontakter
Från 110,99 SEK
Phono hun - Jack 6.3 mm han adapter
Phono hona - Jack 6,3 mm. hanadapter
Från 26,69 SEK
Strømskinne til 19
Nätblock för 19" rack med 8 anslutningar
Från 377,92 SEK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)
Från 96,94 SEK
Se alla produktnyheter

 
KUNDSERVICE
• Om AV-Connection.se
• Kundreferenser
• Handelsbetingelser
• Retur och klagomål
INFORMATION
• Bestilling
• Shipping / leverans
• Betalning
• Prismatchning
• Produktegenskaper
HÄNDELSER
• Produktnyheter
• Erbjudande och Outlet
• Black Friday / Black Week
• Nyhetsbrev
BUTIKKER
• Danmark, Odense
• Danmark, Sønderborg
• Webshop
• Installation
Prenumerera på nyhetsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLA PRISER VISAS INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  Org. nr: DK27907547  •  Kærvej 71–73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tel. +45 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
©Copyright AV-Connection A/S. Alla bilder och texter på webbplatsen är upphovsrättsskyddade och all kopiering utan särskilt tillstånd är förbjuden. Kopiering och fotografering av webbplatsen i försäljningssyfte är förbjudet enligt upphovsrättslagen § 1 och 2. Den som bryter mot detta kommer att avkrävas ersättning och åtalas enligt § 38.
arrow_upward shopping_basket