AV-Connection Logo
Home icon Home Återgå varor Butiker Kundservice Affärsförsäljning
Login Logga in
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TEL. +45 7442 1078 (DAGAR 9-17) STORT URVAL OCH LÅGA PRISER SNABB LEVERANS FRÅN 39 SEK 30 DAGARS RETURRÄTT MED PRISGARANTI  
Outlet, retur- och demovaror hos AV-Connection
Produktnyheter hos AV-Connection
OMDÖMEN
NYHETER 2022
JULI
JUNI
MAJ
APRIL
MARS
FEBRUARI
JANUARI
 
NYHETER 2021
DECEMBER
NOVEMBER
OKTOBER
SEPTEMBER
AUGUSTI
JULI
JUNI
MAJ
APRIL
MARS
FEBRUARI
JANUARI
 
NYHETER 2020
DECEMBER
NOVEMBER
OKTOBER
SEPTEMBER
AUGUSTI
JULI
JUNI
MAJ
APRIL
MARS
FEBRUARI
JANUARI

 

SENASTE PRODUKTERNA HOS AV-CONNECTION

Välkommen till AV-Connections produktnyheter

Här kommer du att kunna se alla nya produkter som finns tillgängliga i webbshoppen fortlöpande. Produktnyheter kan filtreras per. nedan, och kan ses i arkivet för publiceringsår och månader i menyn till vänster.
Filtrera efter artikelavsnitt

PRODUKTNYHETER MAJ 2022

Strømskinne til 19
Nätblock för 19" rack med 8 anslutningar
Från 389,75 SEK
USB 2.0 multi kort-læser
DeLOCK USB 2.0 multikortläsare
Från 143,44 SEK
USB 3.2 Gen 1 forlænger/ booster kabel
DeLOCK USB 3.2 Gen 1
Från 215,89 SEK
Phono hun - Jack 6.3 mm han adapter
Från 27,53 SEK
Højkvalitets Scart kabel
Scartkabel av hög kvalitet
Från 114,46 SEK
Scart kabel med lige stik
Scartkabel av hög kvalitet med raka kontakter
Från 114,46 SEK
LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (SC-SC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (SC-SC)
Från 99,97 SEK
LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-ST)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-ST)
Från 99,97 SEK
LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)
Från 99,97 SEK
LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC)
Från 99,97 SEK
Harman Kardon Citation Multibeam 1100, black
Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 soundbar
Från 9.851,07 SEK
InLine Strømforsyning adapter til USB-C, 65W
Från 288,33 SEK
Inakustik Komponent video kabel
Från 186,91 SEK
ProfLine Komposite video og audio kabel
ProfLine kompositvideo- och ljudkabel
Från 114,46 SEK
230V 5-stikdåse med DK jord, hvid
Från 215,89 SEK
230V 6-stikdåse uden jord
Från 71,00 SEK
230V 8-stikdåse med DK jord (uden ledning), hvid
Från 143,44 SEK
230V 8-stikdåse med DK jord, hvid
Från 244,86 SEK
230V 8-stikdåse uden jord, hvid
Från 143,44 SEK
230V 4-stikdåse med DK jord, 5 meter, hvid
Från 201,40 SEK
230V 4-stikdåse med DK jord, hvid
Från 99,97 SEK
230V 4-stikdåse uden jord, hvid
Från 85,49 SEK
230V 4-stikdåse uden jord, hvid
Från 85,49 SEK
230V 4-stikdåse uden jord  m/ blindhul (uden ledning)
Från 56,51 SEK
230V 4-stikdåse med DK jord (uden ledning), hvid
Från 85,49 SEK
Dobbelstik D3 rund/flad
Från 79,62 SEK
Dobbeltstik uden jord til flade stikpropper
Från 42,02 SEK
Dobbeltstik uden jord, hvid
Från 28,91 SEK
Vinklet dobbeltstik med DK jord
Från 85,49 SEK
Elworks Dobbeltstik uden jord, hvid
Elworks
Från 56,51 SEK
Marshall Emberton II bluetooth speaker
Marshall Emberton II Bluetooth högtalar
Från 1.876,33 SEK
Tangent Spectrum 5.1.2 system, sort
Tangent Spectrum 5.1.2 system
Från 18.834,25 SEK
Tangent Spectrum 5.1 sattelit system, sort
Tangent Spectrum 5.1-system med satellithögtalare
Från 12.314,20 SEK
Tangent Spectrum XATM Atmos højttaler, sort
Tangent Spectrum XATM Atmos högtalare
Från 2.881,86 SEK
Tangent Spectrum XSW8 Subwoofer, sort
Tangent Spectrum XSW8 Subwoofer
Från 4.330,76 SEK
Spectrum X6 gulvhøjttalere, sort
Tangent Spectrum X6 golvhögtalare
Från 3.606,31 SEK
Tangent Spectrum XC centerhøjttaler, sort
Tangent Spectrum XC center högtalare
Från 2.157,41 SEK
Marshall Willen Bluetooth speaker, black
Från 1.151,88 SEK
Thorens TD101A fuldautomatisk pladespiller
Från 6.223,03 SEK
TeamConnect Ceiling
Sennheiser TeamConnect Ceiling 2
 
TeamConnect Intelligent Speaker
Sennheiser TeamConnect Intelligent
Från 5.069,70 SEK
 
KUNDSERVICE
• Om AV-Connection.se
• Kundreferenser
• Handelsbetingelser
• Retur och klagomål
INFORMATION
• Bestilling
• Shipping / leverans
• Betalning
• Prismatchning
• Produktegenskaper
HÄNDELSER
• Produktnyheter
• Erbjudande och Outlet
• Black Friday / Black Week
• Nyhetsbrev
BUTIKKER
• Danmark, Odense
• Danmark, Sønderborg
• Webshop
• Installation
Prenumerera på nyhetsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLA PRISER VISAS INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  Org. nr: DK27907547  •  Kærvej 71–73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tel. +45 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
©Copyright AV-Connection A/S. Alla bilder och texter på webbplatsen är upphovsrättsskyddade och all kopiering utan särskilt tillstånd är förbjuden. Kopiering och fotografering av webbplatsen i försäljningssyfte är förbjudet enligt upphovsrättslagen § 1 och 2. Den som bryter mot detta kommer att avkrävas ersättning och åtalas enligt § 38.
arrow_upward shopping_basket